Pierwsza wizyta u dietetyka

Zanim udasz się na pierwszą wizytę, przygotuj się do rozmowy z dietetykiem

Przede wszystkim wypełnij ANKIETĘ, która zawiera wiele cennych informacji o Twoim zdrowiu, trybie życia oraz dotychczasowym żywieniu. Z pewnością usprawni przebieg pierwszej wizyty, a przy okazji pozwoli Ci na samodzielną analizę Twoich nawyków żywieniowych.

Bardzo ważną rzeczą z punktu widzenia dietetyka jest także DZIENNICZEK PACJENTA. Jest to kilkudniowe (najlepiej 7-9 dni) sprawozdanie z tego, co i jak spożywasz. Zasadniczą kwestią jest tutaj szczerość i samodyscyplina, by na liście znalazł się na pewno każdy posiłek, przekąska, każdy ŁYK (choćby wody), każdy skubnięty orzeszek, gdyż może mieć to kluczowe znaczenie w procesie Twojego leczenia.
Dzienniczek możesz pobrać poniżej i uzupełniać go ręcznie lub elektroniczne. Możesz także umówić się z dietetykiem, że dostarczysz go np. na kolejnej wizycie. Pamiętaj jednak, że opóźni to proces wdrożenia zmian żywieniowych.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze możesz skontaktować się z poradnią dietetyczną, korzystając z zakładki Kontakt.

 

ANKIETA – Plik do pobrania

DZIENNICZEK PACJENTA Plik do pobrania