HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO ZDROWIA

Holistyczne podejście do zdrowia – zadbaj o ciało, umysł i żołądek
– KONFERENCJA 17 lutego 2017 r.

Nadszedł czas na krótkie podsumowanie wczorajszej konferencji!

Po pierwsze, dziękujemy wszystkim zainteresowanym za przybycie i aktywny udział w spotkaniu. Dzięki Wam wiemy, że to co robimy ma sens i że to pierwsze – na pewno nie ostatnie tego typu przedsięwzięcie w naszym wydaniu!:) Nasz dietetyk już pracuje nad kolejnym wykładem!

Po drugie serdeczne podziękowania dla trenerek personalnych Kasi Żuchowich-Jabłońskiej i Agnieszki Czech, które zgodziły się uświetnić nasze spotkanie swoim warsztatem motywacyjnym. Jesteśmy pewni, że dla niejednej osoby słowo „talent” nabrało nowego, lepszego znaczenia! :D

Po trzecie ogromne podziękowania należą się również Oli i Karolinie z salonu kosmetycznego Mały Raj, które wprowadziły nas w tajniki odpowiedniej pielęgnacji twarzy i przedstawiły zasady idealnego make-up’u. Dodatkowo, swoje wystąpienie zakończyły wykonaniem pokazowego „makijażu biznesowego”, co wywołało lawinę pytań, na które dziewczyny z ogromnym profesjonalizmem udzieliły wyczerpujących odpowiedzi.

W trakcie spotkania, każdy zainteresowany mógł skorzystać z darmowego ważenia analizatorem składu masy ciała oraz konsultacji dietetycznej, porady kosmetycznej, a także wsparcia naszych niesamowitych trenerek. Rozlosowane zostały również obiecane nagrody-niespodzianki, wśród których znalazły się m.in. voucher na masaż twarzy
i rabat na makijaż permanentny! <3

Mamy nadzieję, że spotkanie to podobnie jak dla nas, także dla Was było budujące i zaprocentuje w Waszym procesie dbania o zdrowie! :)

Poniżej krótka fotorelacja :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *