Home

get_queried_object_id() == get_option( ‘page_for_posts’ ) ) : ?>

Dietetyk Gdańsk – Poradnia EatMeatDiet

Zapraszamy pacjentów z Trójmiasta, których zdrowie domaga się interwencji dobrego dietetyka, jak i tych, którzy zamierzają się odchudzać lub po prostu czują potrzebę zmiany nawyków żywieniowych.

Dietetyk – nie lekarz!

Pamiętaj! Dobry dietetyk to nie lekarz, który leczy wyłącznie chorych. To doradca żywieniowy, potrzebny każdemu w XXI wieku, kto chce zdrowo, długo żyć!

Odchudzanie

Potrzebujesz pomocy w odchudzaniu lub porady dobrego i kompetentnego dietetyka? Przyjdź do naszej poradni dietetycznej w Gdańsku – Przymorze! Możesz też Wypełnić formularz zgłoszeniowy na wizytę wstępną! Wszystkiego na temat ewentualnej dalszej współpracy w kwestii odchudzania oraz kolejnych spotkań dowiesz się na miejscu.

Dla niezdecydowanych – 30minutowa konsultacja wstępna, gdzie będą mieli szansę poznać zasady współpracy z dietetykiem, otrzymają podstawowe zalecenia i dopiero po takiej rozmowie zdecydują się, bądź też nie, na kolejne spotkanie.

Dla tych, którzy potrzebują wsparcia od zaraz – po krótkiej konsultacji dietetyk z pewnością zleci odbycie podstawowych, niezbędnych do oceny stanu zdrowia badań. Sam również będzie chciał szczegółowo pacjenta przebadać (m. in. przy pomocy analizatora masy ciała – TANITA BC 420 MA), aby móc zaplanować dalsze działania.

Dobry dietetyk, kucharz i właścicel EatMeatDiet

Evan

mgr Evan Tereszkiewicz

dyplomowany dietetyk z Trójmiasta

,

coach dietetyczny

,

psychodietetyk

,

socjolog

„Każdego dnia musisz poznać (nauczyć się, zobaczyć.. )

min. dwie nowe rzeczy – mózg potrzebuje bodźców, 

żeby się rozwijać!”

Evan

Dieta Eat Meat Diet to moja recepta na zdrowie

Na własnym przykładzie przekonałem się, że jestem tym, co jem, a przyglądając się uważnie sygnałom, które wysyła mi mój organizm, jestem w stanie doskonale zadbać o zdrowie, bez ingerencji medykamentów. Medycynę konwencjonalną pozostawiam tym, którzy zamiast siebie, wolą słuchać innych. Ja natomiast, zarówno w życiu, jak i podczas pracy z pacjentami kieruję się zasadami diety Paleo, która uchodzi za najzdrowszą i najbliższą naszej ludzkiej naturze. Nie są to jednak wyłącznie wytyczne dotyczące żywienia. Paleo to holistyczne podejście do człowieka, uwzględniające jego całokształt. To styl życia, który pozwala cieszyć się zdrowiem, dlatego zarażam nim innych.

U swoich pacjentów stosuję jedynie dietoterapię, która nigdy mnie nie zawiodła (pomogła już niejednemu mojemu pacjentowi). Dietę dobieram zawsze indywidualnie, bo nie ma jedzenia dobrego dla wszystkich. Każdy lubi coś innego i nie wszyscy powinniśmy jeść to samo, dlatego ważne, by kierować się nie tylko smakiem, ale i rozsądkiem. Wspieram pacjentów na każdym etapie leczenia, zarówno poprzez aktywne uczestnictwo w procesie zakupów, jak i przygotowywania posiłków. Chętnie zapraszam na zajęcia do mojej kuchni, gdzie uczę ludzi twórczego podejścia do gotowania. Zachęcam także do umiarkowanej aktywności fizycznej, która wspiera proces regeneracji organizmu i pozwala utrzymać zdrowie na wypracowanym, odpowiednim poziomie. Nie zamykam się jedynie na przeprowadzenie pacjenta przez wszystkie stadia „odchudzania”. Zapraszam do współpracy firmy, szkoły i inne jednostki organizacyjne, które chciałyby nawiązać bliższą współpracę. Pomagam przygotować odpowiednie menu dla uczniów, czy pracowników, by zwiększyć wydajność pracy i poprawić koncentrację.

Tytuł dietetyka uzyskał w 2013r. i od tego czasu praktykował pro bono w celu nabycia doświadczenia. Aktywnie uczestniczył także w wielu szkoleniach (m.in. w Akademii Ajwen, Jakuba Mauricza, Barbell Kitchen i Moniki Skuza, VitaImmun), by uzupełniać wiedzę. Od 2015r. członek PAZ. Dziś postanowił spełnić marzenie, otwierając swoją poradnię dietetyczną na Gdańskim Przymorzu.
Życiowe motto: „Lepiej od czasu do czasu „zgrzeszyć” i być szczęśliwym, niż sztywno trzymać się reguł, nie czerpiąc z życia przyjemności!”.
Prywatnie – pasjonat życia, miłośnik przygód i podróży. W domu, najchętniej przebywa w kuchni, gdzie realizuje się kulinarnie. Nie lubi nudy i bierności, dlatego czas wolny spędza aktywnie, najlepiej w dobrym towarzystwie.