Gotuj z dietetykiem!

Zakupy zrobione, plan żywieniowy przygotowany, czas zabrać się za przygotowanie posiłku.

Tylko od czego zacząć? Obierać, czy ze skórką? Kroić, czy lepiej w całości? Ugotować, udusić, a może upiec? Na jakim tłuszczu smażyć? Jakich przypraw dodać i ile? …

Pytania się mnożą, a czas leci… pora posiłku zbliża się nieubłaganie, a Ty nadal nie masz pewności, czy to, co za chwilę zjesz jest rzeczywiście odpowiednio przygotowane i ze stresem zasiadasz do obiadu. STOP! Takie sytuacje powodują, że zaburzasz swoje trawienie i zamiast czuć się lepiej, pogarszasz swoją sytuację zdrowotną.

Aby tego uniknąć, jedzenie, ale i gotowanie powinny być przyjemnością. Potrzebujesz jedynie podstaw z zakresu przygotowania, komponowanie posiłków i dostosowanie metod obróbki termicznej produktów, by następnie samodzielnie udoskonalać swoje umiejętności.

W tym celu zapraszam Cię na wspólne gotowanie! To spotkanie, połączone ze szkoleniem, podczas którego dowiesz się wszystkiego, co niezbędne w pierwszych chwilach w kuchni, poznasz tajniki zdrowego gotowania i nabierzesz odpowiednich nawyków podczas przygotowania jedzenia. Wspólnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania i ugotujemy coś pysznego!