Tel: +48 881 404 704

DIETOTERAPIA

Sprawdzona Metoda

To najskuteczniejsza metoda nie tylko w walce ze zbędnymi kilogramami, ale też podczas leczenia wszelkich schorzeń. Nie jest żadnym novum. Od lat, w wielu zakątkach świata ludzie leczą problemy zdrowotne za pomocą właściwie dobranej, indywidualnie dopasowanej diety. Jest to najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza – bo naturalna – metoda leczenia.

Bez względu na problem, z jakim się zmagasz, odpowiednio dobrana dieta pomoże Ci nie tylko zniwelować objawy, ale też – w wielu przypadkach – zwalczyć przyczynę dolegliwości. Najważniejsze jest jednak to, że dietoterapia nie jest i nie powinna być traktowana jak ostatnia deska ratunku, gdy medycyna konwencjonalna zawiodła, ale wręcz jako pierwszy, niezbędny krok podejmowany w trakcie powrotu do zdrowia.

Leczenie Żywieniem – Właściwa Dieta

Metoda skierowane jest nie tylko dla osób, które zmagają się z nadwagą, ale do każdego, kto nie cieszy się pełnią zdrowia, a nawet jeśli czuje się dobrze, pragnie czuć się jeszcze lepiej!

 • osoby z nadwagą lub niedowagą
 • osoby cierpiące na zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja)
 • osoby zmagające się z chorobami degeneracyjnymi i współczesnymi chorobami cywilizacyjnymi, takimi jak np.
  ADHD, alkoholizm, ataksja, zaburzenia równowagi, autyzm, bezpłodność, bóle mięśni, bóle kości, osteoporoza, choroba Parkinsona, choroby neurologiczne (demencja starcza, Alzheimer, schizofrenia), choroby serca, ciągłe przeziębienia, depresja, głód słodyczy, migreny, napady padaczkowe, nietolerancja nabiału, nowotwory, nudności, opóźniony wzrost, pokrzywka/ wysypka poronienia, schorzenia autoimmunologiczne (cukrzyca, zapalenie tarczycy, Hashimoto, reumatoidalne zapalenie stawów, łysienie plackowate, toczeń, bielactwo), stany lękowe, stwardnienie zanikowe boczne, zaburzenia świadomości, zaburzenia trawienia (gazy, wzdęcia, biegunka, zaparcia, ucisk w żołądku itd.), zespół jelita drażliwego, złe wchłanianie substancji odżywczych.
 • osoby zainteresowane zdrowym, odpowiedzialnym żywieniem i stylem życia
 • osoby uzależnione, które pragną pozbyć się nałogu
 • osoby dbające o kondycje, sportowcy
 • rodzice zaniepokojeni nawykami żywieniowymi swoich dzieci
 • osoby z odpowiednią wagą, ale pozbawione energii i chęci do życia, potrzebujące zmian i pomocy w ich dokonaniu
 • – osoby z alergiami pokarmowymi.