Dzień dla Mam

Przed nami jeden z najważniejszych dni każdego dziecka – Dzień Mamy!

Mama jest tą jedyną, niezastąpioną i wyjątkową osobą w życiu każdego z nas. Bez względu na wiek, czy relacje jakie nas łącz, ona zawsze odgrywa w nim najważniejszą rolę.

Ten dzień jest okazją do tego, by podziękować jej za to, że jest, że zawsze można na nią liczyć, że rozumie i wspiera nawet wtedy, gdy inni zawiodą.

Ten dzień to także doskonały (choć nie jedyny) moment, by zadbać o każdą Mamę. Postaraj się o idealny prezent dla niej, bo każda Mama zasługuje na to, co najlepsze… i najzdrowsze! <3

Czy i Ty chciałabyś/chciałbyś podziękować jej w wyjątkowy sposób? Pomożemy Ci w tym!

Specjalnie na tę okazję, EatMeatDiet przygotowało dla Was fantastyczny sposób na podziękowanie Mamie za to, że

jest i za to, jaka jest.

Co musisz zrobić?

Opowiedz nam o swojej mamie – o tym jaka jest, co lubi, co dodaje jej energii do działania i jak, Twoim zdaniem możemy jej pomóc.

A może sama jesteś mamą i czujesz, że potrzebna Ci rozmowa z kimś, kto podpowie jak mądrze zadbać o zdrowie Twoje i Twoich dzieci? Podziel się z nami swoją historią, byśmy mogli bliżej Cię poznać.

Po co to wszystko? :)Dzień Matki

# Każda Mama, otrzyma prezent z okazji “Dnia dla Mam” o wartości 80 zł (w formie zaproszenia na darmową wstępną wizytę dietetyczną w EatMeatDiet!

# Z każdą z Mam dietetyk skontaktuje się osobiście, w dniu 26 maja, składając jej życzenia od Ciebie, informując
o wspaniałym prezencie z okazji “Dnia Matki”!

Nie zwlekaj, już dziś zadbaj o to, by Twoja mama poczuła się wyjątkowo w tym dniu i by uczucie to towarzyszyło jej przez kolejne dni i lata! Kliknij tutaj i podziel się z nami historią, w tytule wpisując “dzień mamy”. Odpowiemy na każdą z nich i skontaktujemy się z Tobą, by dopracować szczegóły niespodzianki! :D

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *